Axess Mobil APK Download – for AKBANK

cast video

Juzdan APK is a free app listed in Finance Apps. It is very easy to install Juzdan app on your android device. Use the l

Juzdan, cebindeki cüzdanı dijitalleştiriyor.

– Herhangi bir banka veya kredi kartına sahipsen Juzdan’a kayıt olabilir, tüm kredi ve banka kartlarını Juzdan’ına ekleyebilirsin.
– İnternet alışverişlerini kart bilgilerini paylaşmadan, güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.
– Ödemelerini tüm bankaların kartları ile peşin veya taksitli olarak gerçekleştirebilirsin.
– Tüm kartların tek bir uygulamada bulunacağı için alışveriş sırasında kaydettiğin kartlarını karşılaştırıp en avantajlısını seçebilirsin. Böylece, kartlarına ait kampanyalar ile kazanmaya devam ederken Juzdan’a özel avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsin.
– Kredi kartı, vadesiz hesap, kredi gibi farklı ödeme yöntemleri arasından sana en uygun olanı seçip ödemeni gerçekleştirebilir, dilersen aynı ödemeyi farklı ödeme yöntemlerini bir arada kullanarak tamamlayabilirsin.
– Üstelik Akbanklılar, Axess, Wings ve Akbank Kart’larına özel kampanyaları görüntüleyip, tüm kart işlemlerini Juzdan’da yapmaya devam edebilirler.

Juzdan ile ödeyebilmek için ne yapmalıyım?
Kartlarını Juzdan’a kaydettikten sonra anlaşmalı işyerlerinden yaptığın alışverişlerde, ödeme sayfasında Juzdan ile Öde’yi seçmen yeterli. Sonrasında Juzdan uygulamasına yönlendirileceksin. Juzdan’a kaydettiğin kartlarından birini veya farklı bir ödeme yöntemini seçerek ödemeni gerçekleştirebilirsin.

Juzdan ile ödeme neden güvenlidir?
Juzdan, kart bilgilerini alışveriş yaptığın işyeri ile paylaşmaz. Juzdan’a kaydettiğin tüm kartların arasından dilediğini seçerek internette güvenli alışveriş yapabilirsin.

Juzdan bana hangi fırsatları sunuyor?
Juzdan internet alışverişlerini daha değerli hale getirir!
Juzdan’a özel kampanyalar ve indirimlerle internet alışverişlerinden daha çok kazanırsın. Juzdan’ın tüm avantajlarının yanı sıra sahip olduğun banka ve kredi kartlarının taksit ve puanlarından da faydalanmaya devam edersin.

Download APK(v2.0.3)

This article comes from the Internet and does not representvidmate.apkPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.sedidy7.com/5087/axess-mobil-apk-download-for-akbank/

pro viva video