Güzel Sözler – Durum Sözleri APK Download – for YNR Studios

cast video

Güzel Sözler – Durum Sözleri APK is a free app listed in Entertainment Apps. It is very easy to install Güzel Sözler – D

Güzel Sözler – Aşk Sözleri uygulamasında Anlamlı Sözler ve ‘Durum Sözleri’ parmaklarınızın ucunda. Hazır cevap olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Komik Sözler ve Laf Sokan Sözler ile eğlenceniz tavan yaparken Kandili Mesajları ve Bayram Mesajları ile onlarca kategoriden binlerce söz ile her zaman hazır olmak parmaklarınızın ucunda.

Web tarayıcılar ile dakikalarca boş içerikler, yararsız web siteleri ile vakit kaybetmeyin. Güzel SözlerDurum Sözleri uygulaması ile binlerce kaliteli ve güncel sözler elinizin altında.

**********************
Uygulama Özellikleri
**********************
◉ Onlarca Kategori
◉ Binlerce Söz
◉ Kaldığın Yerden Devam Et
◉ Liste Görünümü ve Tekli Görünüm Seçeneği
◉ Favorilere Ekleme
◉ İnternetsiz Kullanım
◉ Rastgele Söz Getir, Söz Paylaş

Güzel Sözler uygulamasında Aşk Sözleri ve Anlamlı Sözler yer almaktadır.
Birbirinden farklı binlerce Durum Sözleri ayrıca Komik Sözler ve Laf Sokan Sözler yer alan uygulamamızın içerisinde Kandili Mesajları ndan tutun Bayram Mesajları na kadar binlerce arklı içerik yer alır. Tek tuşla hepsine ulaşır, tek tuşla paylaşım yaparsınız.

Download APK(v1.0)

This article comes from the Internet and does not representvidmate.apkPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.sedidy7.com/4985/guzel-sozler-durum-sozleri-apk-download-for-ynr-studios/

pro viva video